Citi Handlowy MP Seniorów: znamy zwycięzców

Zakończył się turniej Citi Handlowy XVII Mistrzostwa Polski Seniorów, który odbył się w dniach 4-6 lipca na polu Gradi Golf Club. Wśród mężczyzn triumfował Hugh Purvis, a tytuł mistrzyni Polski wywalczyła Sławomira Konieczna.

W rywalizacji na podwrocławskim polu golfowym wystartowało ponad 150 golfistów i golfistek, w tym zawodnicy z Austrii, Węgier oraz Słowacji. Do rundy finałowej zakwalifikowało się 78 uczestników, w tym 6 kobiet i 13 master seniorów (zawodników urodzonych w 1953 roku lub wcześniej).

W Citi Handlowy Mistrzostwach Polski Seniorów zwyciężył Hugh Purvis, który w dogrywce pokonał zeszłorocznego mistrza Williama Careya (First Warsaw G&CC). Na trzecim miejscu uplasował się Lech Sokołowski (Sierra Golf Club), który ponadto zdobył tytuł Najlepszego Polaka w turnieju.

Wśród kobiet triumfowała Sławomira Konieczna (Gorzowski KG Zawarcie). Drugi stopień podium zajęła Anna Rydzkowska (Sierra GC), a na trzeciej pozycji zawody zakończyła Rhea Wiatr (First Warsaw G&CC).

W kategorii master seniorów zwyciężył Josef Nocon (Gliwicki KG). Na drugim miejscu uplasował się Paweł Grzelak (Amber Baltic GC), a na trzecim Errol Mills (Armada GC).

Wyniki końcowe: TUTAJ.