Aktualności – Kadra narodowa

Adrian Meronk z pewnym awansem do European Tour!

28 października 2019

Po niedzielnym finale rozgrywanego w Chinach turnieju Foshan Open Adrian Meronk może być pewny awansu do European Tour. 26-latek z Wrocławia będzie pierwszym Polakiem z prawem startu w najważniejszej lidze golfa zawodowego na Starym Kontynencie.

Challenge Tour: Meronk startuje w Hainan Open

16 października 2019

W czwartek Adrian Meronk rozpocznie rywalizację w Hainan Open. To jeden z ostatnich turniejów tegorocznego cyklu European Challenge Tour.

Open Tazegzout: francuskie podium i czwarte miejsce Gradeckiego

31 marca 2018

Mateusz Gradecki zajął dzielone czwarte miejsce w Open Tazegzout – turnieju rozgrywanym w Maroku w ramach Pro Golf Tour. Na pierwszych trzech pozycjach uplasowali się Francuzi – wynikiem -8 wygrał Romain Bechu.

Rozpoczął się kolejny start Gradeckiego w Maroku

29 marca 2018

We wtorek Mateusz Gradecki zajął szóste miejsce w turnieju Open Ocean 2018, a już w czwartek rozpoczął następny start w Maroku, w kolejnym turnieju rozgrywanym w ramach Pro Golf Tour. Tym razem cykl przeniósł się na północ od Agadiru – na pole Tazegzout.

PRO GOLF TOUR: GRADECKI SZÓSTY W OPEN OCEAN

27 marca 2018

Mateusz Gradecki zajął dzielone szóste miejsce w rozegranym w Maroku turnieju Open Ocean 2018. Zawody z cyklu Pro Golf Tour odbyły się na polu Golf de l’Ocean (par 72) pod Agadirem. Gradecki oraz Francuz Julien Gressier wykonali po 204 uderzenia (-9).

Adrian Meronk najlepszy w turnieju inauguracyjnym sezonu uniwersyteckiego w Stanach Zjednoczonych!

25 września 2014

Reprezentant Polski Adrian Meronk triumfował w klasyfikacji indywidualnej turnieju Inverness Intercollegiate z wynikiem 213 uderzeń, które w dniach 22-23 września rozegrano w Toledo, w stanie Ohio. Wraz z kolegami z reprezentacji cieszył się także z wygranej w klasyfikacji zespołowej.

Polacy po dobrej grze kończą Drużynowe Mistrzostwa Świata Amatorów 2014 na 22. pozycji

16 września 2014

Turniej, zwany także Eisenhower Trophy, rozgrywano w dniach 10-13 września, na dwóch polach w Karuizawie. W turnieju uczestniczyło 67 reprezentacji, a zwycięstwem cieszyli się broniący tytułu Amerykanie. Srebrny medal wywalczyli Kanadyjczycy, a brązowy Hiszpanie.

Gradecki, Meronk i Szmidt już po pierwszej rundzie Drużynowych Mistrzostw Świata Amatorów 2014!

10 września 2014

158 zawodników z 67 reprezentacji krajów całego świata spotkało się na 29. World Amateur Team Championship, zwanych także Eisenhower Trophy, które w dniach 10-13 września rozgrywane są w Karuizawie, w Japonii. Polską drużynę tworzą: Mateusz Gradecki, Adrian Meronk i Jan Szmidt jr.

Kadrowiczki zakończyły udany występ na Drużynowych Mistrzostwach Świata Kobiet 2014!

9 września 2014

World Amateur Team Championships JAPAN 2014 w konkurencji kobiet rozegrane zostały w zeszłym tygodniu (3-6 września), na polu Oshitate, w Karuizawie. Polki zakończyły drużynowo na 36 miejscu.

Pedryc, Zaborowski, Dymecki i Olszewski z „dzikimi kartami” na finał europejskiej ligi golfa

5 września 2014

W dniach 24-28 września, w Sobieniach Królewskich, odbędzie się turniej zawodowej serii Pro Golf Tour – Deutsche Bank Polish Masters 2014. W rywalizacja najlepszych golfistów według rankingu PGT udział weźmie także 4 juniorów, którzy uzyskali „dzikie karty”.