Otwórz wyszukiwarkę
Zamknij wyszukiwarkę
Zaloguj się
Zaloguj się do konta golfisty

Order of Merit Mężczyźni

Mężczyźni

Data aktualizaji: 2024-06-13 04:28:03

Poz. Nazwisko i imię Klub Kat. Rundy* Wynik KN
1 Biały Maksymilian OUR Golf Club S 32 / 35 -1.578 a
2 Bogusz Marcin OUR Golf Club S 30 / 33 -0.083 a
3 Hawkins Antoni Rosa Private Golf Club J 34 / 37 0.115 a
4 Tymiński Nikolas Sobienie Królewskie Golf & Country Club J 25 / 27 0.128 a
5 Sosnowski Krzysztof Royal Golf Club Wilanów S 10 / 11 0.320 a
6 Rybczyński Jan Kalinowe Pola Golf Club S 12 / 13 0.792 a
7 Łuczak Konstanty Open Golf Club J 35 / 38 0.937 a
8 Bogusz Łukasz Armada Golf Club S 23 / 25 1.609 a
9 Bargenda Konrad Sobienie Królewskie Golf & Country Club S 18 / 20 1.639 a
10 Nowak Kamil Kalinowe Pola Golf Club S 29 / 32 1.641 b
11 Łuczak Maciej Śląski Klub Golfowy S 26 / 28 2.204
12 Dudek Franciszek OUR Golf Club S 36 / 39 2.536 b
13 Kawecki Gustaw Binowo Park Golf Club S 34 / 37 2.576
14 Janusiewicz Maciej Śląski Klub Golfowy S 29 / 32 2.859
15 Branicki Jan Kalinowe Pola Golf Club S 34 / 37 3.006
16 Powszuk Maksym Armada Golf Club JM 16 / 20 3.756 a
17 Fijałkowski Antoni Sobienie Królewskie Golf & Country Club JM 36 / 43 3.981 a
18 Kuna Marcin Open Golf Club S 20 / 22 4.035
19 Kolasiński Tristan Binowo Park Golf Club S 26 / 28 4.285
20 Bogusz Marcin Armada Golf Club J 22 / 24 4.286 a
21 Pyla Jan Kraków Valley Golf & Country Club JM 25 / 31 4.612 a
22 Makarewicz Alex Armada Golf Club J 41 / 45 4.934 a
23 Sikora Kamil Kraków Valley Golf & Country Club S 36 / 39 5.100
24 Sikora Witold Mazury Golf & Country Club S 11 / 12 5.136
25 Łukasiuk Marcin Opolski Klub Golfowy J 29 / 32 5.138 a
26 Zygadło Mateusz Wrocław Golf Club S 33 / 36 5.191
27 Uzar Szymon Kraków Valley Golf & Country Club S 34 / 37 5.268
28 Machalica Bruno Armada Golf Club J 40 / 44 5.300 b
29 Plattner Jacob Black Water Links Golf Club S 5 / 5 6.140
30 Zięba Marcel LEGIA Golf S 16 / 17 6.219
31 Kordek Tomasz Accelerating Poland S 13 / 14 6.300
32 Krawczyk Leon Open Golf Club J 25 / 27 6.376 b
33 Delicado Carlos Tokary Golf Club J 27 / 29 6.500 b
34 Wysokiński Filip Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie J 29 / 32 6.897
35 Nguyen Viet First Warsaw Golf & Country Club J 20 / 22 7.150
36 Śladowski Michał Mazury Golf & Country Club S 6 / 6 7.267
37 Zarzycki Mateusz Sobienie Królewskie Golf & Country Club S 11 / 12 7.373
38 Onyszkiewicz Oliwier Black Water Links Golf Club S 30 / 33 7.647
39 Chamera Szymon Golf Park Mikołów S 14 / 15 7.693
40 Grzegorzek Wojciech Sobienie Królewskie Golf & Country Club JM 24 / 29 7.925 a
41 Cygan Michał Sobienie Królewskie Golf & Country Club JM 40 / 47 8.310 a
42 Baryło Marcel Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie J 36 / 40 8.706
43 Klinowski Damian Kalinowe Pola Golf Club JM 25 / 31 8.836 a
44 Augustyn Michał Wrocław Golf Club J 33 / 36 9.839
45 Moczarski Franciszek Śląski Klub Golfowy JM 41 / 48 10.244 b
46 Mielczarek Krzysztof First Warsaw Golf & Country Club J 29 / 32 10.469
47 Maciejak Adam Golf Park Mikołów J 21 / 23 10.524
48 Gil Karol Sobienie Królewskie Golf & Country Club JM 10 / 12 10.590
49 Cudek Tomasz Armada Golf Club J 22 / 24 10.741
50 Jasiński Dymitr Kalinowe Pola Golf Club J 31 / 34 11.416
51 Stachurski Szymon Gradi Golf Club J 12 / 13 11.550
52 Tymoniewicz Tymon Armada Golf Club J 17 / 18 11.824
53 Helmin Bartosz Open Golf Club J 14 / 15 12.343
54 Mil Szymon Golf Park Mikołów JM 28 / 35 12.529 b
55 McKelvie Joshua First Warsaw Golf & Country Club J 8 / 8 13.325
56 Łoś Radosław Armada Golf Club J 12 / 13 13.492
57 Stelmasiak Robin Armada Golf Club JM 36 / 43 14.097 b
58 Gustaw Michał Armada Golf Club J 17 / 18 14.135
59 Bożętka Stanisław Royal Kraków Golf & Country Club J 5 / 5 14.560
60 Nowak Filip Kalinowe Pola Golf Club JM 21 / 26 14.743
61 Dianovs-Karašs Stefans Armada Golf Club JM 23 / 28 15.187
62 Ramos Franco Black Water Links Golf Club J 8 / 8 15.488
63 Pawluczuk Jan First Warsaw Golf & Country Club JM 12 / 14 16.042
64 Głodek Adam First Warsaw Golf & Country Club JM 13 / 16 16.131
65 Otrocki Szymon Pierwszy Lubelski Klub Golfowy JM 19 / 23 16.826
66 Jaros Rafal Black Water Links Golf Club JM 7 / 7 17.586
67 Mzyk Nikolas Rosa Private Golf Club JM 8 / 10 18.825
68 Dudarski Michał Wrocław Golf Club JM 16 / 19 19.744
69 Wróbel Dawid Kalinowe Pola Golf Club JM 29 / 36 19.848
70 Ozga Jakub Kalinowe Pola Golf Club JM 10 / 12 20.300
71 Konieczny Franciszek Black Water Links Golf Club JM 10 / 12 20.570
72 Bogaczyński Aleksander Black Water Links Golf Club JM 6 / 6 20.783
73 Klinowski Michał Kalinowe Pola Golf Club JM 7 / 7 20.800
74 Lafuite Luca Sobienie Królewskie Golf & Country Club JM 9 / 9 21.156
75 Korobka Filip Śląski Klub Golfowy JM 17 / 21 21.176

* Rundy uwzględnione/Rundy rozegrane

Partner Strategiczny

Partner Generalny

Zarezerwuj TEE TIME
Dostępność WCAG