Szwedzi najlepsi w Binowie

Po dwudniowych zmaganiach wyłoniono zwycięzców turnieju golfowego AEZ Mistrzostwa Polski Par.

W rywalizacji brutto bezkonkurencyjni okazali się młodzi Szwedzi: Robin Kokociński i Jakim Legregren, którzy uzyskali wynik -11 (65, 68). Kokociński już wcześniej grał w Binowie w zawodach dla juniorów. Na pozycji drugiej uplasowali się Marek Orłowski i Romuald Centkowski z wynikiem +1 (75, 70). Na trzecim miejscu z podobnym rezultatem znalazła się drużyna w składzie: Witold Sikora i Ernest Młynarski (71, 74).

W kategorii netto zwyciężyły zawodniczki wrocławskiego Toya G&CC: Joanna Meronk i Beata Szmidt z wynikiem 131 uderzeń. Marek Orłowski i Romuald Bentkowski z lepszym rezultatem netto (129 uderzeń) zajęli 2 miejsce brutto i w tej kategorii, zgodnie z regulaminem, zostali sklasyfikowani.