Otwórz wyszukiwarkę
Zamknij wyszukiwarkę
Zaloguj się
Zaloguj się do konta golfisty

Nasza drużyna w Szwecji

Już dziś w Szwecji rozpoczyna się międzynarodowy drużynowy turniej – European Amateur Team Championships 2010. Zawody odbywają się na trudnym polu Osterakers Golf Club. Bierze w nich udział także polska reprezentacja.

wojciech-swiniarski.JPG

Do polskiej reprezentacji powołani zostali Wojciech Świniarski (hcp +0,3), Adrian Meronk (hcp 0,7), Danie Snoey ( hcp 1), Sebastian Musiolik (hcp 1,7), Piotr Ragankiewicz (hcp 2,0) oraz Tomasz Gajewski (hcp 2,7). Kapitanem naszej drużyny jest Kamil Tatarczuk. Na turnieju z juniorami przebywa trener Kadry – Mike O’Brien.

Turniej będzie na pewno wielkim wyzwaniem dla naszych graczy, gdyż na niełatwym polu będą rozgrywać najpierw dwie kwalifikacyjne rundy stroke play. Do wyniku liczy się suma pięciu rezultatów poszczególnych zawodników (bez najsłabszego).Następnie na podstawie uzyskanych wyników zawodnicy będą przyporządkowani do odpowiednich grup, w których będą rywalizować przez trzy dni w systemie matchplay.

Polska reprezentacja do Szwecji poleciała już w sobotę, ab wziąć udział w rundach treningowych. Pole jest bardzo trudne i z championship tee, z których będą grali zawodnicy, ma 6 374 m. Greeny są twarde i szybkie z gęstym rough wokół nich. Na większości dołków, tak par 3 jak i par 4, jest woda, którą muszą pokonać zawodnicy. Trzymamy kciuki za naszą drużynę.

Wyniki można zobaczyć tutaj


Więcej aktualności

Partner Strategiczny

Partner Generalny

Zarezerwuj TEE TIME
Dostępność WCAG