Zamknij wyszukiwarkę
Zaloguj się
Zaloguj się do konta golfisty

Oksana Wojtkiewicz zwycięża w Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Oksana Wojtkiewicz (Tokary GC) z wynikiem 162 uderzenia po dwóch rundach zwyciężyła w turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup, rozegranym w dniach 21 – 22 maja na polu Mazury Golf & Country Club. Na drugim miejscu podium stanęła Monika Kowalewska robiąc 167 uderzeń, a z wynikiem 172 trzecie miejsce zajęła Ewa Geritz (obie Sobienie Królewskie G&CC).

Szósty międzynarodowy turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup rozgrywany był tradycyjnie w Naterkach koło Olsztyna. Zawody, objęte patronatem Polskiego Związku Golfa, miały II kategorię w DHL GF Rankingu PZG.

Podczas dwudniowych zawodów dopisywała piękna pogoda, która towarzyszyła paniom podczas zdobywania kolejnych dołków.
Wręczenie nagród odbyło się w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Uroczystą galę poprowadziła Beata Sadowska, a otwierała ją Irena Eris, dziękując wszystkim golfistkom za obecność oraz niesamowitą atmosferę.

W klasyfikacji hcp netto w grupie 36-26,1 zwyciężyła Anna Bacławska przed Barbarą Traum oraz Agnieszką Bednarczyk. W grupie 16,1 – 26 puchar odebrała Clara Nam, która wyprzedziła Elżbietę Górską oraz Annę Muddemann. Brygida Morańska zwyciężyła w klasyfikacji 0-16. Na drugim miejscu uplasowała się Elżbieta Panas, a trzecią pozycję zajęła Dominka Antoniszczak. W kategorii generalnej Stableford netto triumfatorką została Renata Marcol. Drugie miejsce należało do Iwony Axter, a trzecie do Barbary Britzen.