Citi Handlowy X Mistrzostwa Polski Mid-Amatorów – potwierdź udział!

Dziś na polu Binowo Park Golf Club rundą treningową rozpoczną się Citi Handlowy X Mistrzostwa Polski Mid-Amatorów. Finał zawodów w niedzielę.

Wszystkim zgłoszonym zawodnikom przypominamy o obowiązkowym potwierdzeniu uczestnictwa w turnieju, bowiem zgodnie z regulaminem gracz jest zobowiązany potwierdzić udział w turnieju do godziny 15:00 21 czerwca 2012 r. W przypadku braku potwierdzenia uiszczona opłata wpisowa nie podlega zwrotowi.

Zawodnik może potwierdzić udział w turnieju w następujący sposób:
• telefonicznie pod nr 664-316-511 od 20 do 21 czerwca 2012 r.,
• osobiście w dniu treningowym od godziny 10:00 do 15:00 w Biurze Zawodów.

Mistrzostwa Polski Mid-Amatorów to turniej pierwszej kategorii w DHL Global Forwarding Rankingu PZG, w którym wystartują kobiety, które ukończyły 35 lat, ale nie ukończyły 50 oraz mężczyzn, którzy nie ukończyli 55 roku życia.

W ubiegłym roku międzynarodowym mistrzem w tej kategorii wiekowej został William Carey (First Warsaw Golf & Country Club). Drugie miejsce zajął  Michał Kasprowicz (Wielkopolski Klub Golfowy), a trzeci był Szwed Ulf Persson. Najlepszą kobietą mistrzostw rozegranych w Postołowie koło Gdańska okazała się Oksana Wojtkiewicz (Tokary Golf Club).