Zapisy do Mistrzostw Polski Mid-Amatorów – do piątku!

Już tylko do piątku 8 czerwca przyjmowane są zapisy do udziału w Citi Handlowy X Mistrzostwach Polski Mid-Amatorów, które odbędą się na polu Binowo Park Golf Club w dniach 22-24 czerwca. Obecnie na liście zgłoszonych jest 72 zawodników.

Mistrzostwa Polski Mid-Amatorów to turniej pierwszej kategorii w DHL Global Forwarding Rankingu PZG, w którym może wystartować maksymalnie 144 zawodników – kobiet, które ukończyły 35 lat, ale nie ukończyły 50 oraz mężczyzn, którzy nie ukończyli 55 roku życia.

W ubiegłym roku międzynarodowym mistrzem w tej kategorii wiekowej został William Carey (First Warsaw Golf & Country Club). Drugie miejsce zajął  Michał Kasprowicz (Wielkopolski Klub Golfowy), a trzeci był Szwed Ulf Persson. Najlepszą kobietą mistrzostw rozegranych w Postołowie koło Gdańska okazała się Oksana Wojtkiewicz (Tokary Golf Club).