USA: Nicole Polivchak w pierwszej piątce turnieju GNAJI

Na wysokim piątym miejscu zakończyła trzydniową rywalizację w USA, zawodniczka Toya GCC, Nicole Polivchak. Był to najlepszy występ wśród reprezentantów Polski podczas ostatniego turnieju kończącego cykl Global Junior Golf 2017.

Tegoroczna edycja Greg Norman Academy Junior Invitationalzgromadziła prawie 70 juniorów z całego świata. 18-letnia Nicole Polivchak zakończyła rozgrywki z wynikiem +10 (77-78-71), tym samym poprawiając swój zeszłoroczny wynik o 14 uderzeń (wówczas uplasowała się na 12 pozycji).

Najwyższy stopień podium należał do reprezentantki Kolumbii, Danieli Gonzalez Pinto, która zanotowała końcowy wynik 219 (+3) i wyprzedziła juniorkę z RPA – Woo-Ju Son (+6) oraz reprezentantkę Szwecji – Ingrid Lindblad (+8).

Wśród 50 juniorów biorących udział w turnieju Jakub Urbański zajął dzielone 28. miejsce z rezultatem +16 (77-75-80). Mikołaj Kniaginin nie ukończył zawodów. Podium zgarnęli odpowiednio zawodnicy z RPA, oraz ex aequo Szwecji i Kolumbii. Lider, Wilco Nienaber,  uzyskał wynik 2 uderzeń poniżej par wyprzedzając o 5  Viktora Lindgrena i Juana Pablo Quisoboni.

Wyniki: TUTAJ.