Do poniedziałku zapisy na KLUBOWE MP SENIORÓW

Do poniedziałku przedłużony został termin rejestracji drużyn na Klubowe Mistrzostwa Polski Seniorów, które odbędą się w dniach 10-12 sierpnia na polu Sierra Golf Resort.

Obecnie na liście zgłoszonych jest 18 teamów, których barwy mogą reprezentować seniorki i seniorzy urodzeni w roku 1967 lub wcześniej. Do turnieju zostanie dopuszczonych maksymalnie 28 sześcioosobowych drużyn. Do poniedziałku włącznie kapitanowie muszą podać ostateczny skład swojej reprezentacji.

Odpowiadając na wniosek Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Golfa Seniorów oraz prośby środowiska Zarząd PZG wyraził zgodę na możliwość użytkowania przez każdą z drużyn jednego meleksa (płatnego przez drużynę).

Citi Handlowy II Klubowe Mistrzostwa Polski Seniorów poprzedzi czwartkowa runda treningowa. W piątek 10 sierpnia odbędzie się pierwsza runda w formacie stroke play brutto,  a w sobotę i niedzielę rozegrany zostanie match play (single + fourball).

W ubiegłym roku po trzech dniach rywalizacji na polu Mazury G&CC tytuł klubowych mistrzów seniorów wywalczyli golfiści ze Sierry. Na drugim miejscu uplasował się klub First Warsaw G&CC, a podium zamknęli zawodnicy z A&A GC. Turniej zgromadził wówczas 114 golfistów powyżej 50. roku życia reprezentujących 23 drużyny z 18 klubów.