Otwórz wyszukiwarkę
Zamknij wyszukiwarkę
Zaloguj się
Zaloguj się do konta golfisty

Lista uczestników akcji szkoleniowych KN 2023

Zgrupowanie krajowe/Poznań i Modry Las Resort/26-30.03.2023:

  1. Ambroziak Maja
  2. Branicki Jan
  3. Cebula Julia
  4. Cegła Malwina
  5. Cygan Michał
  6. Fijałkowski Antoni
  7. Hawkins Antoni
  8. Janusiewicz Maciej
  9. Kolasiński Tristan
  10. Kozakiewicz Kleopatra
  11. Krawczyk Leon
  12. Krawczyńska Matylda
  13. Kuna Marcin
  14. Kuśmierska Kinga
  15. Łuczak Konstanty
  16. Makarewicz Alex
  17. Moczarska Maria
  18. Mordaka Zuzanna
  19. Muchajer Martyna
  20. Puła Mikołaj
  21. Pyla Jan
  22. Staniszewska Martyna
  23. Śladowska Natasza
  24. Wąsowska Helena

Sztab szkoleniowy: Durkalec-Michalski Krzysztof, Grudzień Sebastian, Jabłoński Patryk, Konarski Jan, Marciniak Mikołaj, Nowicka Alicja, Wiśniewski Tomasz

Zawody międzynarodowe/ Copa Real Club de Golf Sotogrande/Sotogrande, HISZPANIA/16-23.04.2023:

  1. Krawczyńska Matylda (Kalinowe Pola GC),
  2. Kuśmierska Kinga (Armada GC),
  3. Kozakiewicz Kleopatra (Kalinowe Pola GC),
  4. Branicki Jan (Kalinowe Pola GC),
  5. Hawkins Antoni (Rosa Private GC),
  6. Janusiewicz Maciej (Śląski KG),
  7. Kolasiński Tristan (Binowo Park GC).

Trener: Grudzień Sebastian

Zgrupowanie krajowe/Kalinowe Pola GC/16-18.04.2023:

  1. Dziadek Matylda
  2. Gustaw Michał
  3. Jarzyna Hanna
  4. Libera Blanca
  5. Łukasiuk Marcin
  6. Malke Maja
  7. Nguyen Viet
  8. Rzeźnik Helena
  9. Wójcikowska Aleksandra
  10. Zygadło Mateusz

Sztab szkoleniowy: Jabłoński Patryk, Konarski Jan, Marciniak Mikołaj, Wiśniewski Tomasz

Zawody międzynarodowe/German Boys and Gilrs Open/St. Leon & Rot, NIEMCY/29.05-04.06.2023:

  1. Kozakiewicz Kleopatra (Kalinowe Pola GC),
  2. Krawczyńska Matylda (Śląski KG),
  3. Kuśmierska Kinga (Armada GC),
  4. Pitsch Nina (Armada GC),
  5. Tymiński Nikolas (Sobienie Królewskie G&CC).

Trener: Jabłoński Patryk

Zgrupowanie krajowe/Poznań/11-13.06.2023:

  1. Bargenda Michał (Sobienie Królewskie G&CC),
  2. Bartosz Bogusz (OUR Golf Club),
  3. Dudek Franciszek (First Warsaw G&CC),
  4. Gradecka Dominika (Gradi GC),
  5. Klimko Natasza (Black Water Links GC),
  6. Kulig Alicja (Binowo Park GC),
  7. Michaś Natalia (Wrocław GC),
  8. Pedryc Alejandro (Sobienie Królewskie G&CC),
  9. Pitsch Nina (Armada GC),
  10. Rzeźnik Zofia (Black Water Links GC).

Sztab szkoleniowy: Durkalec-Michalski Krzysztof, Konarski Jan, Wiśniewski Tomasz

Zawody międzynarodowe/Czech International Junior Amateur Championship/Mlada Boleslav/Czechy/27.06.2023-01.07.2023

Juniorki:

  1. Matylda Krawczyńska (Śląski KG),
  2. Kleopatra Kozakiewicz (Kalinowe Pola GC),
  3. Martyna Muchajer (Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie),
  4. Nina Pitsch (Armada GC),
  5. Maria Moczarska (Śląski KG),

Juniorzy

  1. Nikolas Tymiński (Sobienie Królewskie G&CC),
  2. Jan Branicki (Kalinowe Pola GC),
  3. Tristan Kolasiński (Binowo Park GC),
  4. Maciej Janusiewicz (Śląski KG),
  5. Alex Makarewicz (Armada GC),
  6. Konstanty Łuczak (Open GC),
  7. Bruno Machalica (Armada GC).

Trenerzy: Wiśniewski Tomasz, Jabłoński Patryk

Zawody mistrzowskie/Indywidulane ME Mężczyzn/Parnawa, ESTONIA/26.06-02.07.2023:

  1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC),
  2. Michał Bargenda (Sobienie Królewskie G&CC).

Zawody mistrzowskie/Drużynowe ME Juniorek/d’Hossegor, FRANCJA/08-16.07.2023:

  1. Kinga Kuśmierska (Armada GC),
  2. Kleopatra Kozakiewicz (Kalinowe Pola GC),
  3. Matylda Krawczyńska (Śląski KG) – TEAM CAPTAIN,
  4. Martyna Muchajer (Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie),
  5. Nina Pitsch (Armada GC),
  6. Maria Moczarska (Śląski KG).

Trener: Jabłoński Patryk

Zawody mistrzowskie/Hruba Borsa/SŁOWACJA/09-16.07.2023:

Drużynowe ME Juniorów – Dyw. 2 (juniorzy):

  1. Nikolas Tymiński (Sobienie Królewskie G&CC),
  2. Antoni Hawkins (Rosa Private GC),
  3. Jan Branicki (Kalinowe Pola GC),
  4. Tristan Kolasiński (Binowo Park GC),
  5. Konstanty Łuczak (Open GC),
  6. Maciej Janusiewicz (Śląski KG).

Drużynowe ME Mężczyzn – Dyw. 2 (seniorzy):

  1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie G&CC),
  2. Michał Bargenda (Sobienie Królewskie G&CC),
  3. Jan Rybczyński (Kalinowe Pola GC),
  4. Philipp Pakosch (Armada GC),
  5. Andrzej Wierzba Jr. (Sobienie Królewskie G&CC),
  6. Maksymilian Biały (First Warsaw G&CC).

Trenerzy: Wiśniewski Tomasz, Grudzień Sebastian

Zawody mistrzowskie/European Young Masters/Sedin, SŁOWACJA FRANCJA/24-30.07.2023:

  1. Kinga Kuśmierska (Armada GC),
  2. Martyna Muchajer (Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie),
  3. Antoni Hawkins (Rosa Private GC),
  4. Konstanty Łuczak (Open GC).

Trener: Grudzień Sebastian

Zawody mistrzowskie/Indywidualne ME Kobiet/Trelleborg, SZWECJA/22-30.07.2023:

  1. Maja Ambroziak (Mazury G&CC).

Zawody mistrzowskie/European Ladies’ Team Shield Trophy/Costa Navarino, GRECJA/31.07.-06.08.2023:

  1. Maja Ambroziak (Mazury G&CC),
  2. Matylda Krawczyńska (Śląski KG),
  3. Kleopatra Kozakiewicz (Kalinowe Pola GC),
  4. Martyna Muchajer (Gorzowski KG Zawarcie.

Trener: Wiśniewski Tomasz

Zawody międzynarodowe/The R&A Boys and Girls Junior Open/Ganton & Fulford, WIELKA BRYTANIA/12-21.08.2023:

  1. Kozakiewicz Kleopatra (Kalinowe Pola GC),
  2. Krawczyńska Matylda (Śląski KG),
  3. Kuśmierska Kinga (Armada GC),
  4. Tymiński Nikolas (Sobienie Królewskie G&CC).

Trener: Grudzień Sebastian

Zawody mistrzowskie/World Junior Girls Golf Championship/Brampton/Kanada/01-09.10.2023:

  1. Kozakiewicz Kleopatra (Kalinowe Pola GC),
  2. Krawczyńska Matylda (Śląski KG),
  3. Kuśmierska Kinga (Armada GC),

Trener: Wiśniewski Tomasz

Zgrupowanie krajowe/Poznań i Kalinowe Pola GC/15-19.10.2023:

  1. Bogusz Marcin Armada GC
  2. Bogusz Marcin OUR Golf GC
  3. Buczkowska Aleksandra
  4. Cygan Michał
  5. Dziadek Matylda
  6. Fijałkowski Antoni
  7. Grzegorzek Wojciech
  8. Janusiewicz Maciej
  9. Klimko Natasza
  10. Kozakiewicz Kleopatra
  11. Krawczyńska Matylda
  12. Kuśmierska Kinga
  13. Libera Blanca
  14. Łuczak Konstanty
  15. Machalica Bruno
  16. Makarewicz Alex
  17. Moczarska Maria
  18. Mordaka Zuzanna
  19. Muchajer Martyna
  20. Pitsch Nina
  21. Pyla Jan
  22. Tymiński Niikolas
  23. Wąsowska Helena

Sztab szkoleniowy: Cisowski Paweł, Durkalec-Michalski Krzysztof, Grudzień Sebastian, Jabłoński Patryk, Konarski Jan, Marciniak Mikołaj, Nowicka Alicja, Wiśniewski Tomasz

ARCHIWUM

Partner Strategiczny

Partner Generalny

Zarezerwuj TEE TIME
Dostępność WCAG