Otwórz wyszukiwarkę
Zamknij wyszukiwarkę
Zaloguj się
Zaloguj się do konta golfisty

Mistrzowie Polski 2022

XVI Mistrzostwa Polski Match Play (20-23.05.2022, Gradi GC)

mężczyźni
1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie)
2. Maksymilian Biały (First Warsaw G&CC)
3. Jakub Dymecki (Tokary GC)

kobiety
1. Natalia Michaś (Toya)
2. Annę Grzywocz (Armada)
3. Dominika Gradecka (Gradi GC)

III Mistrzostwa Polski Match Play Juniorów (20-23.05.2022, Gradi GC)

juniorzy
1. Nikolas Tymiński (PGA Catalunya)
2. Tim Richter (Niemcy)
3. Maciej Janusiewicz (Śląski KG)
Pełne wyniki TUTAJ

juniorki
1. Maja Ambroziak (Mazury GC)
2. Alicja Kulig (Binowo Park)
3. Kleopatra Kozakiewicz (Kalinowe Pola GC)
Pełne wyniki TUTAJ

XXVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn (2-4.06.2022, Postołowo GC)

Klasyfikacja międzynarodowa
1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie Golf & Country Club)
2. Otto Cedrik (Niemcy)
3. Marcel Rauch (Niemcy)

Klasyfikacja krajowa
1. Alejandro Pedryc (Sobienie Królewskie Golf & Country Club)
2. Bartosz Bogusz (First Warsaw G&CC)
3. Jakub Dymecki (Tokary GC) 

XIX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet (2-4.06.2022, Postołowo GC)

1. Dorota Zalewska (Modry Las GC)
2. Maja Ambroziak (Mazury G&CC)
3. Dominika Gradecka (Gradi GC)

XX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów (17-19.06.2022, Kalinowe Pola GC)

medaliści
1. Petr Chajda (Czechy)
2. Bogdan Bigus (Business Golf Club)
3. Anthony Kerr (Sierra Golf Club)

medalistki 
1. Rhea Wiatr (SPACE Golf & Friends Club)
2. Dorota Ciesielska (Royal GC Wilanów)
3. Iwona Sławińska-Zamirowska (Gradi GC)

VII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – MP Juniorów Młodszych (29-30.06.2022, Kraków Valley GCC)

Juniorki młodsze:
1. Martyna Muchajer (Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie)
2. Natasza Klimko (Black Water Links GC)
3. Malwina Cegła (Wrocław Golf Club)

Juniorzy młodsi
1. Antoni Fijałkowski (Sobienie Królewskie Golf & Country Club)
2. Alex Makarewicz (Armada GC)
3. Jan Pyla (Kraków Valley G&CC)

Klasyfikacja klubowa:
1. Armada GC
2. Sobienie Królewskie
3. Gorzowski KG Zawarcie
4. Wrocław KG
5. Black Water Links
6. Kraków Valley G&CC
7. First Warsaw G&CC
8. Kalinowe Pola

Klasyfikacja województw:
1. Śląskie
2. Mazowieckie
3. Lubuskie
4. Dolnośląskie
5. Wielkopolskie
6. Małopolskie
7. Zachodniopomorskie
8. Warmińsko-mazurskie

VI Klubowe Mistrzostwa Polski Seniorów (15-17.06.2022, First Warsaw Golf)

1. Sierra GC (Lech Sokołowski, Piotr Ludyga, Grzegorz Ramos, Andrzej Bagiński, Jarosław Szwarc, Anthony Kerr)
2.Mazury G&CC (Michał Poniż, Andrzej Dembowski, Sławomir Rytych, Paweł Adamczyk, Radosław Wojtkiewicz, Janusz Sikora)
3. First Warsaw G&CC (Włodzimierz Stańczak, Andrzej Dyzio, Zbigniew Bujalski, Robert Bożyk, Leszek Niewczas, Mirosław Reda)

III Klubowe Mistrzostwa Polski Kobiet (15-17.06.2022, Lisia Polana GC)

1. Armada GC (Nina Pitsch, Anna Grzywocz, Julia Cebula, Hanna Jarzyna)
2. Black Water Links GC (Antonina Łęcka, Zosia Rzeźnik, Natasza Klimko, Helena Rzeźnik)
3. Gradi Golf Club (Dominika Gradecka, Iwona Sławińska-Zamirowska, Małgorzata Hordecka, Oliwia Stachurska)
4. Royal Golf Club Wilanów (Julia Woźniak, Dorota Ciesielska, Elina O’Higgins, Zofia Woźniak)

XXI Klubowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn (21-24.07.2022, Sobienie Królewskie GCC)

1. Sobienie Królewskie Golf & Country Club (Konrad Bargenda, Alejandro Pedryc, Michał Bargenda, Mikołaj Kniaginin i Andrzej Wierzba Jr., Antoni Fijałkowki, Mikołaj Geritz, kapitan Tomasz Pedryc)
2. First Warsaw Golf & Country Club (Maksymilian Biały, Marcin Bogusz, Bartosz Bogusz, Franciszek Dudek, Antoni Strzelecki, William Carey, Włodzimierz Stańczak)
3. Kalinowe Pola Golf Club (Jan Branicki, Tomasz Pulsakowski, Jan Rybczyński, Kamil Nowak, Remigiusz Horodyski, Michał Pigulski, Dymitr Jasiński)
4. Binowo Park GC (Gustaw Kawecki, Tristan Kolasiński, Szymon Olszewski, Patrik Domenico Fassero Gamba, Marek Góra, Jacek Szlachcikowski, Sławomir Piński)

XII Mistrzostwa Polski HCP (29-31.07, Amber Baltic GC / Binowo Park GC / Kamień CC)

Kat. 0-8 HCP
1. Arkadiusz Majsterek (A&A GC) – 216
2. Jacek Kubicki (Lisia Polana) – 220
3. Tomasz Szoplik (Olympic GC) – 221
Najlepsza Kobieta: Elina O’Higgins

Kat. 8,1-11 HCP
1. Bogdan Bać (Royal Kraków) – 219
2.  Tomasz Ładocha (Gdańsk G&CC) – 220
3. Bogdan Szpilman Bogdan (SPACE GFC) 222
Najlepsza kobieta: Dorota Ciesielska

Kat. 11,1-14 HCP
1. Alicja Herbik (Sobienie Królewskie GCC) – 212
2. Leonard Łącki (Golf Klub Jelenia Góra) – 215
3. Elżbieta Wolschendorf- Łazowska (Mazury G&CC) – 215

Kat. 14,1-17 HCP
1. Witold Szczepanowski (Gorzowski KG Zawarcie) – 213
2. Dominik Bielawski Dominik (Modry Las) – 217
3. Krzysztof Łazowski(A&A GC) – 225
Najlepsza kobieta: Beata Wawrzyńska

Kat. 17,1-20 HCP
1. Krzysztof Pietras (Black Water Links GC) – 217
2. Paweł Więckowski (Kalinowe Pola GC) – 218
3. Arkadiusz Zając (Gorzowski KG Zawarcie) – 221

Kat. 20,1-23 HCP
1. Miłosz Branicki (Przytok Golf Resort) – 110
2. Ewa Duda (Amber Baltic) – 109
3. Tomasz  Kazikowski (Zawarcie) – 103

Kat. 23,1-32 HCP
1. Sylwester Cwynar (Lisia Polana) – 111
2. Marzena Śniegocka (Black Water) – 110
3. Jan Duda (Amber Baltic) – 107

XV Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów (3-5.08.2022, Tokary GC)

1. Armada GC (Kinga Kuśmierska, Nina Pitsch, Łukasz Bogusz, Alex Makarewicz, Julia Cebula, kapitan Sebastian Grudzień)
2. Armada GC (Filip Białasiewicz, Tymon Tymoniewicz, Michał Nowiński, Marcin Bogusz, Emilia Dawid, kapitan Mirosław Nocoń)
3. Open GC (Marcin Kuna, Konstanty Łuczak, Leon Krawczyk, Albert Ferenc i Bartosz Helmin, kapitan Krzysztof Korasiak)

IV Klubowe Mistrzostwa Polski Młodzików (3-5.08.2022, Tokary GC)

1. First Warsaw G&CC (Sofie McKelvie, Adam Głodek)
2. Sobienie Królewskie G&CC (Karol Gil, Julia Fijałkowska)
3. Kalinowe Pola (Michał Klinowski, Dawid Wróbel)

XXVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów (12-14.08.2022, Kraków Valley GC)

Juniorzy
1. Jan Branicki (Kalinowe Pola)
2. Gustaw Kawecki (Binowo Park GC)
3. Antoni Hawkins (Rosa Private GC)

Juniorki
1. Matylda Krawczyńska (Śląski KG)
2. Kinga Kuśmierska (Armada GC)
3. Maja Ambroziak (Mazury G&CC)

XX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Mid-Amatorów (12-14.08.2022, Kraków Valley GC)

mężczyźni
1. Jan Szmidt jr (Toya Golf)
2. Jerzy Dudek (Kraków Valley G&CC)
3. Jeff Bayle (Irlandia/Kraków Valley)

kobiety
1. Joanna Mikuszewska-Szombara (Podkarpacki KG)
2. Anna Zabłocka-Wiercińska (KG Lisia Polana)
3. Galyna Zagorodnia (Ukraina/Saadiyat Golf Club, Abu Dhabi)

XV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 19-25 (12-14.08.2022, Kraków Valley GC)

mężczyźni
1. Michał Bargenda (Sobienie Królewskie)
2. Franciszek Dudek (First Warsaw G&CC)
3. Andrzej Wierzba jr (Sobienie)

kobiety
1. Nicole Polivchak (Toya Golf & Country Club Wrocław)
2. Matylda Kuna (Open GC)
3. Anna Grzywocz (Armada GC)

Klubowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn, dywizja 2 (18-21.08.2022, Mazury GCC)

1. Opolski KG – A (Jakub Matuszek, Bartosz Myszka, Marcin Łukasiuk, Wiesław Czarnecki, Jerzy Górski, Damian Ferenzy)
2. Toya Golf (Jakub Urbański, Jan Szałagan, Phil Chen, Jan Szmidt jr)
3. Golf Park Mikołów (Adam Maciejak, Szymon Chamera, Przemysław Kowalik, Marek Jelonek, Sham Cader, Aleksander Pisarek)

XVIII PZG Masters (30.09-2.10.2022, First Warsaw Golf)

Partner Strategiczny

Partner Generalny